Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

В рамках проведення місячника "Увага! Діти на дорозі" було проведено тематичні виховні години за темою «Знай та вивчай правила дорожнього руху»; організовано виставку малюнків за темою «Правила дорожнього руху – твоя безпека»

27 вересня 2023 о 15:14 | Максимчук В. М. | немає коментарів

У Ставчанській гімназії проходив Олімпійський тиждень під гаслом «Рух заради здоровʼя». Всі учасники освітнього процесу активно приймали участь. Так співпало, що на Олімпійський тиждень до нас завітав наш захисник, Довганюк Юрій Іванович, який перебуває на службі ЗСУ та прийшов у відпустку. Він одразу вирішив зробити дітям подарунки, щоб вони краще займалися спортом та були сильними спортсменами – подарував спортивний інвентар. За що велика вдячність, Юрію Івановичу.
У рамках проведення Олімпійського тижня у гімназії проводились чемпіонати з настільного тенісу, Дартсу та пляжного волейболу, естафетні ігри. Класні керівники та класоводи проводили виховні години «Здоровим бути зі спортом дружити

16 вересня 2023 о 00:20 | Максимчук В. М. | немає коментарів

Відбулася чергова зустріч з військовослужбовцем ЗСУ Юрієм Івановичем Довганюком, яка співпала з проведенням Олімпійського тижня у гімназії. Всі учасники освітнього процесу щиро подякували воїну за його службу, за те що захищає всіх нас. У свою чергу, Юрій Іванович, здивував всіх своїми подарунками: абсолютно всіх пригостив солодощами, подарував спортивний інвентар та широкоекранний плазмовий телевізор.
Зустріч була щирою і зворушливою, а особливо, коли одна із учениць хотіла обійняти військовослужбовця, який зараз захищає її область.
Дякуємо Вам Юрію Івановичу! Бережіть себе!
Слава Україні! Героям Слава!

9 вересня 2023 о 00:42 | Максимчук В. М. | немає коментарів

Учні Ставчанської гімназії вшанували пам"ять нашого героя Сторощука Віктора, який загинув, захищаючи нашу незалежність і свободу

9 вересня 2023 о 00:35 | Максимчук В. М. | немає коментарів

Виховуючи патріотизм та гідність, формуючи в здобувачів освіти розуміння єдності та цілісності України, учитель історії Малий Р.І. у 5 та 6 класах провів інформаційний дайджест "Україна гідна свободи"

У рамках Декади громадянської освіти у бібліотеці гімназії функціонує книжково-ілюстративна виставка "Це моя Україна, це моя Батьківщина"

З метою формування громадянських і соціальних компетентностей, ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості учнів, підвищення якості виховного простору у закладах освіти в дусі національно-патріотичного виховання, реалізації елементів громадянської освіти у Ставчанській гімназії на загальношкільній лінійці почалась Декада громадянської освіти годиною спілкування «Україна – це Європа»

У бібліотеці гімназії постійно функціонує книжкова виставка християнської літератури– «Книги мудрості і пророцтва», що сприяє формуванню в учнів розуміння важливості духовного оновлення, роздумів над своїми вчинками і прагненню до самовдосконалення.
#ТижденьДуховності2023 #НПВБуковини2023.

Здобувачі освіти Ставчанської гімназії підготували малюнки та залишили прості, але щирі слова подяки в листах, з вірою в Перемогу та сподіванні підняття бойового духу ЗСУ.

15 березня 2023 о 12:00 | Максимчук В. М. | немає коментарів

Здобувачі освіти Ставчанської гімназії беруть участь у обласному проєкті «Крим – колиска українського сонця». Учні вивісили з вікон прапори України та кримських татар, як символи боротьби за права корінного народу Криму та звільнення півострова від російської окупації, відновлення територіальної цілісності України.
#КримЦеУкраїна2023 #НПВБуковини2023

3 березня 2023 о 14:30 | Максимчук В. М. | немає коментарів

Акція «Спротив задля свободи» триває. Сьогодні здобувачі освіти Ставчанської гімназії виготовляли квіти, які ростуть на Кримському півострові. Повітряна тривога нам не завадила, тож ми продовжили заняття в укритті. Учні кажуть, що складений ними «Український вінок з кримських квітів» символізує боротьбу за права корінного народу Криму та нашу українську єдність.
#КримЦеУкраїна2023 #НПВБуковини2023

Вони боряться за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, захищають наше право на життя в мирі та свободі.

Щорічно, в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

З метою вшанування пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховання в дітей особистісних рис громадянина України, патріотизму, на уроках історії та виховних годинах вчителі провели уроки пам`яті "Україна пам`ятає..."
Також у гімназії був проведений флеш-моб "Запали свічку".

25 листопада 2022 о 17:32 | Максимчук В. М. | немає коментарів

► Заходи безпеки при купанні
► Основні умови безпеки
► Загальні правила поведінки біля води